APEM Q6R1BXXW24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 1200mcd 2-Pin
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per APEM Q6R1BXXW24E.
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di APEM Q6R1BXXW24E fornite dai suoi distributori.
LED INDICATOR SEALED 6MM RECESSED BLACK CHROME FIXED WHITE 24VDC SOLDER
Single Color LED, White, Diffused
LED Indicator 6mm Recessed 24VDC IP67
6mm recessed black bezel IP67 sealed WHITE 24V
LED PNL IND WHITE DIFF 3MM SLDR
APEM 6mm Panel Mount Black Chrome Bezel with Fixed Light White LED with Recessed Bezel style and Solder Lug Terminals . 24VDC Voltage
Panel Mount Indicator, Led, 6Mm, White, 3.8V; Led Color:White; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:6Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:100Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:3.8V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6R1BXXW24E