APEM Q6R1BXXG24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 50mcd 2-Pin
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per APEM Q6R1BXXG24E.
IHS
Datasheet6 pagine3 anni fa
Newark
element14 APAC
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+7.03%
Supply Chain
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di APEM Q6R1BXXG24E fornite dai suoi distributori.
LED INDICATOR SEALED 6MM RECESSED BLACK CHROME FIXED GREEN 24VDC SOLDER
Single Color LED, Green, Diffused
PANEL MOUNT INDICATOR, LED, 6MM, GREEN, 24V
6mm recessed black bezel IP67 sealed GREEN 24V
LED PNL IND GREEN DIFF 3MM SLDR
APEM 6mm Panel Mount Black Chrome Bezel with Fixed Light Green LED with Recessed Bezel style and Solder Lug Terminals . 24VDC Voltage
Panel Mount Indicator, Led, 6Mm, Green, 24V; Led Color:Green; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:6Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:40Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:2.2V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6R1BXXG24E