APEM Q22F5AYXXSY220E
Single Color LED, Super Bright Yellow, Diffused
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per APEM Q22F5AYXXSY220E.
IHS
Datasheet9 pagine8 anni fa
Newark
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Introduction Date2018-03-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di APEM Q22F5AYXXSY220E fornite dai suoi distributori.
APEM Q22F5AYXXSY220E LED Indicator Light Yellow 230V AC 1250mcd
INDICATOR 220V 22MM FLUSH YELLOW
Led Indicator, Panel, 22Mm, Yellow, 220V; Led Colour:Yellow; Operating Voltage:220Vac; Mounting Hole Dia:22Mm; Forward Current If:3Ma; Luminous Intensity:1.25Cd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Svhc:No Svhc Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q22F5AYXXSY220E