APEM Q22F1BXXSG12E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 980mcd Automotive 2-Pin
Production
Pagina del produttoreScheda dati
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per APEM Q22F1BXXSG12E.
IHS
Datasheet9 pagine8 anni fa
Master Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2018-03-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di APEM Q22F1BXXSG12E fornite dai suoi distributori.
Single Color LED, Super Bright Green, Diffused
Led Indicator 22Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q22F1BXXSG12E
LED Panel Mount Indicators LED INDICATOR 22MM
LED PNL IND GRN DIF 16.75MM SLDR
980mcd , 16.75mm*16.75mm*16.75mm
APEM 22 mm Fixed Super Bright Green panel mount LED with Black Chrome Flush Bezel Solder Lug / Fastons (2.8x0.8) Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 12 VDC .