APEM Q22F1AGXXSG28AE
Single Color LED, Super Bright Green, Diffused
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per APEM Q22F1AGXXSG28AE.
IHS
Datasheet9 pagine8 anni fa
Newark
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2018-03-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di APEM Q22F1AGXXSG28AE fornite dai suoi distributori.
APEM Q22F1AGXXSG28AE Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 22MM
LED PNL IND GREEN DIFF 18MM SLDR
INDICATOR 28V 22MM FLUSH GREEN
Led Indicator, Panel, 22Mm, Green, 28V; Led Colour:Green; Operating Voltage:28V; Mounting Hole Dia:22Mm; Forward Current If:40Ma; Luminous Intensity:980Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Svhc:No Svhc (15 Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q22F1AGXXSG28AE