APEM Q16FP1BPXXSR28E
Single Color LED, Super Bright High Efficiency Red, Water Clear
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per APEM Q16FP1BPXXSR28E.
IHS
Datasheet5 pagine10 anni fa
Farnell
Electro Sonic
Supply Chain
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2008-01-04
Descrizioni
Descrizioni di APEM Q16FP1BPXXSR28E fornite dai suoi distributori.
APEM Q16FP1BPXXSR28E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 16MM
LED Indicator 16mm Flush Plastic Super R
LED PANEL MOUNT INDICATORS, 16MM RED
LED PNL IND RED CLEAR 10MM SLDR
LED INDICATOR 16MM FLUSH PLAST
Panel Indicator, 16Mm, Red, 28Vdc; Led Color:Red; Operating Voltage:28Vdc; Mounting Hole Dia:16Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:2Cd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q16 Series Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q16FP1BPXXSR28E