APEM Q16F5BXXB12E3AJ
LED Indicator 16mm panel mounting 12VDC standard blue LED with high beam legend IP67 Sealed
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per APEM Q16F5BXXB12E3AJ.
IHS
Datasheet8 pagine6 anni fa
Electro Sonic
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-26.26%
Supply Chain
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2015-12-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di APEM Q16F5BXXB12E3AJ fornite dai suoi distributori.
Led Panel Indicator, Blue, 16Mm, 12Vdc Rohs Compliant: Yes |Apem Q16F5BXXB12E-3AJ
Single Color LED, Blue, Diffused
LED Indicator 16mm panel mounting 12VDC
APEM LED, 12V , 20mA, IP67, 16mm