APEM Q14F5BXXHY24E
LED PANEL INDICATOR, YELLOW, 14MM, 24VDC; Available until stocks are exhausted
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per APEM Q14F5BXXHY24E.
Descrizioni
Descrizioni di APEM Q14F5BXXHY24E fornite dai suoi distributori.
LED INDICATOR SEALED 14MM FLUSH BLACK CHROME FIXED HB YELLOW 24VDC EPOXY WIRES
Led Panel Indicator, 14Mm, Yel, 24Vdc; Led Color:Yellow; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:250Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q14 Series Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14F5BXXHY24E