APEM Q14F3BXXHY220E
Single Color LED, Hyper Bright Yellow, Diffused
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per APEM Q14F3BXXHY220E.
IHS
Datasheet7 pagine6 anni fa
Electro Sonic
Farnell
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2016-02-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di APEM Q14F3BXXHY220E fornite dai suoi distributori.
APEM Q14F3BXXHY220E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 14MM
LED Indicator 14mm Flush 220VDC IP67
14MM FLUSH BLACKCHR LED WIRES, YEL 220VAC
LED PNL IND YLW DIFF 16MM LEADS
Led Panel Indicator, 14Mm, Yel, 220Vac; Led Color:Yellow; Operating Voltage:220Vac; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:3Ma; Luminous Intensity:250Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q14 Series Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14F3BXXHY220E