APEM Q12-7P1CXXHR12E
Led Indicator; Sealed; 12.7MM; Prominent; Bright Chrome; Fixed; Hyper Red; 12VDC; Sldr
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per APEM Q12-7P1CXXHR12E.
IHS
Datasheet7 pagine3 anni fa
Datasheet7 pagine5 anni fa
RS (Formerly Allied Electronics)
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di APEM Q12-7P1CXXHR12E fornite dai suoi distributori.
LED PNL INDCTR1/2 IN 12VDC HYPR REDRAISDCHR BZLIP67
LED INDICATOR 12.7MM PROMINENT H
发光二极管面板指示灯, 12.7MM, 红色, 12VDC;
APEM Prominent Mount 12 VDC Hyper Bright Red half inch panel Mount Fixed Light LED indicator with Bright Chrome Bezel and Solder Lug Fastons Terminals This item is IP67 .
Led Panel Indicator, 12.7Mm, Red, 12Vdc; Led Color:Red; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:12.7Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:-; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q12-7 Series Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q12-7P1CXXHR12E