APEM Q12-7F5BXXHR12E
Single Color LED, Hyper Bright High Efficiency Red, Diffused
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per APEM Q12-7F5BXXHR12E.
IHS
Datasheet7 pagine3 anni fa
Datasheet7 pagine5 anni fa
RS (Formerly Allied Electronics)
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-75.67%
Supply Chain
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2018-09-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di APEM Q12-7F5BXXHR12E fornite dai suoi distributori.
LED INDICATOR, SEALED, FLUSH, BLACK BEZEL, FIXED, HYPER RED, 12VDC, WIRE
LED PNL INDCTR1/2 IN 12VDC HYPR REDFLSHBLK BZLIP67
LED INDICATOR 12.7MM FLUSH BLACK
LED PNL IND RED DIFF 8MM LEADS
APEM Flush Mount 12 VDC Hyper Bright Red half inch panel Mount Fixed Light LED indicator with Black Bezel and Rear epoxy Wires Terminals This item is IP67 .
Led Panel Indicator, 12.7Mm, Red, 12Vdc; Led Color:Red; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:12.7Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:1.12Cd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q12-7 Series Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q12-7F5BXXHR12E