Analog Devices LT6200IS8-10#PBF
Op Amp Single Low Noise Amplifier R-R I/O ±6.3V/12.6V 8-Pin SOIC N Tube
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Analog Devices LT6200IS8-10#PBF.
Upverter
Datasheet26 pagine14 anni fa
Analog Devices
Linear Technology
Arrow Electronics
Component Distributors Inc.
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-29.50%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
EE Concierge
SimboloImpronta
Ultra Librarian
SimboloImpronta
Scarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 days ago)
Risorse di progettazione
Visualizza i kit di valutazione e i progetti di riferimento per Analog Devices LT6200IS8-10#PBF.
Parti correlate
Analog DevicesMAX4104ESA
OP Amp Single GP ±5.5V 8-Pin SOIC N
Texas InstrumentsOPA356AID
IC VOLTAGE FEEDBACK 1 CIRC 8SOIC / Voltage Feedback Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 8-SOIC
Analog DevicesMAX4285ESA
COMMERCIAL GULL WING Surface Mount Buffer Buffer Amplifier 385V/mus -40C~85C 220MHz 3V
IC OPAMP 3DB B/W 200MHZ 8-SOIC / General Purpose Amplifier 1 Circuit 8-SOIC
Texas InstrumentsLMH6624MAX/NOPB
Single/ Dual Ultra Low Noise Wideband Operational Amplifier 8-SOIC -40 to 125
ROHS3Compliant R-PDSO-G8 MATTE TIN Tube op amp amplifier circuit 4.9022mm 40muA 5V 800000kHz
Op Amp Single Low Noise Amplifier ±5.5V 8-Pin SOIC N / IC OPAMP VFB 625MHZ 8SOIC
ROHS3Compliant R-PDSO-G8 Matte Tin (Sn) Tube op amp amplifier circuit 4.9mm 35muA 8000muV 250MHz
Contains Lead Not Qualified GULL WING 2000 Buffer Amplifier 385V/mus -40C~85C 130MHz 3V
Texas InstrumentsLMH6624MA/NOPB
Descrizioni
Descrizioni di Analog Devices LT6200IS8-10#PBF fornite dai suoi distributori.
165MHz, Rail-to-Rail Input and Output, 0.95nV/√Hz Low Noise, Op Amp Family
OP-AMP, 165MHZ, -40 TO 85DEG C, SOIC-8; Available until stocks are exhausted
Op-Amp, 165Mhz, -40 To 85Deg C, Soic-8; No. Of Channels:1Channels; Gain Bandwidth Product:1.6Ghz; Supply Voltage Range:2.5V To 12.6V; Ic Case/Package:Soic; No. Of Pins:8Pins; Amplifier Type:General Purpose; Input Bias Current:-10Μarohs Compliant: Yes |Analog Devices, Inc. LT6200IS8-10#PBF