Amphenol FCE17A15AD250
Filter D-Sub Connectors, Input Output Connectors, FCE17 series, 15pin, Adaptor, 1000pF
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Amphenol FCE17A15AD250.
Master Electronics
Datasheet1 pagina8 anni fa
Datasheet3 pagine9 anni fa
Farnell
JRH Electronics
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
Restocked
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
SnapEDA
Impronta
3DScarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Country of OriginIndia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2008-10-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Parti correlate
TE Connectivity5-747905-2
D Sub Connector, Standard, Receptacle, AMPLIMITE HDP-20 Series, 9 Contacts, DE, Solder Cup
TE Connectivity5-747904-2
D Sub Connector, Standard, Plug, AMPLIMITE HDP-20 Series, 9 Contacts, DE, Solder Cup
CONN D-SUB PLUG 9POS IDC / 9 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
HARTING Elektronik09672095604
Conn D-Sub M 9 POS Solder Cup ST Panel Mount 9 Terminal 1 Port
HARTING Elektronik09672255604
Conn D-Sub M 25 POS Solder Cup ST Panel Mount 25 Terminal 1 Port
CONNECTOR, STD D SUB, PLUG, 9POS, SOLDER; Product Range:HARTING - D-Sub Standard
Descrizioni
Descrizioni di Amphenol FCE17A15AD250 fornite dai suoi distributori.
D Sub Connector Adapter, 1000pF, Plug, 15 Ways, Receptacle, 15 Ways
Conn D-Sub Adapter PIN/SKT 15/15 POS 1.37mm STCable Mount 1 Port
ADAPTOR, D SUB, M/F, 1000PF, 15WAY; D Sub Connector A: -; Convert From Gender: Plug; Convert From Positions: 15Ways; D Sub Connector B: -; Convert To Gender: Receptacle; Convert To Positions: 15Ways; Product Range: FCE Series;
ADAPTER, DSUB, M/F, 1000PF, 15WAY; SVHC:No SVHC (19-Dec-2011); Series:FCE17; Connector Type:Filtered D Sub Gender Changer; Convert From:DB-15 Male; Convert From Connector:Standard D Sub; Convert From Gender:Plug; Convert From Positions:15; Convert To Connector:Standard D Sub; Convert To Gender:Receptacle; Convert To Positions:15; Current Rating:5A