Amphenol Sine Systems ZN0201600051
Socket Contact On Reel 100 Pcs Rohs Compliant: Yes |Amphenol Sine/tuchel ZN02 016 0005 1
Schede tecniche e documenti
Electro Sonic
Datasheet1 pagina11 anni fa
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Parti correlate
Amphenol-TuchelVN0201600031
Receptacle, 0.14-0.5 mm², AWG 26-20, crimp connection, silver-plated, VN02 016 0003 1
Amphenol Sine SystemsVN02 016 0002 1
Receptacle, 0.5-1.5 mm², AWG 20-16, crimp connection, silver-plated, VN02 016 0002 1
ITT / Cannon031-8556-110
Connector Accessory, Contact, Copper Alloy
TE Connectivity1-1393725-2
Female connector, 30 pole, pitch 6 mm, solder cup, straight, silver-plated, 1-1393725-2
ITT / Cannon031-8521-030
CONTACT SOCKET 16.00MM(2) FOR APD SERIES CIRCULAR CRIMP MACHINED SILVER
ITT CANNON 031-8557-000 Circular Connector Contact, CA-B Series, Socket, Crimp, 12 AWG, 14 AWG