Amphenol Sine Systems SC000014
MS3476 - Connectors Plug Electric Series 2 Crimp Type Bayonet Coupling 26482 Series II
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Amphenol Sine Systems SC000014.
Newark
Datasheet1 pagina10 anni fa
Datasheet12 pagine15 anni fa
Datasheet44 pagine12 anni fa
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
Factory Futures
JRH Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+3.28%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
Parti correlate
ITT / Cannon031-8717-022
Connector Accessory, 0.114in Min Cable Dia, 0.141in Max Cable Dia, Contact, Copper Alloy
ITT / Cannon192922-1470
CONTACT;SOCKET;22-20 AWG;T2P CONTACTS;STAMPED CRIMP; TRIDENT SER;GOLD FLASH;13 A
Connector Contact, skt, crimp Terminal Rohs Compliant: Yes |Itt Cannon 192990-0110
Amphenol IndustrialPT01SE-22-55SW(SR)
Conn Miniature Cylindrical SKT 55 POS Crimp ST Cable Mount 55 Terminal 1 Port
Amphenol AerospaceM39029/57-355
Contact Skt Crimp 24-28Awg Gold | Amphenol Aerospace M39029/57-355
Descrizioni
Descrizioni di Amphenol Sine Systems SC000014 fornite dai suoi distributori.
Copper Alloy Gold Plated 18 - 14 AWG Size 18 Crimp Socket Contact
Contact SKT Crimp ST Cable Mount 14-18AWG RockSolid™
Gold-plated brass contact. Socket 2.0mm, 14-18AWG.
Amphenol
Metric Connectors RockSolid 2.0mm Socket Contact