Amphenol Sine Systems AT06-12SA-MM01
Connector Housing, End Cap, Reduced Seal, AT Series, Plug, 12 Positions, AT Series Connectors
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet3 pagine12 anni fa
Newark
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
Future Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+13.71%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
TE Connectivity776437-1
Connector Housing, AMPSEAL, Plug, 12 Ways, 4.5 mm, AMP AMPSEAL Series Socket Contacts
TE Connectivity776533-1
As 16, 12P Plug Assy, rd, key 3 Rohs Compliant: Yes |Te Connectivity 776533-3
Connector Wire to Board Header 12 Position 3mm Solder Right Angle Thru-Hole Tray
Pin Header, Power, 3 mm, 2 Rows, 12 Contacts, Through Hole Straight, Micro-Fit 3.0 43045
Rectangular Power Connector, 12 Contact(s), Male, Wire Terminal, Plug
Descrizioni
Descrizioni di Amphenol Sine Systems AT06-12SA-MM01 fornite dai suoi distributori.
MS3476 - Connectors Plug Electric Series 2 Crimp Type Bayonet Coupling 26482 Series II
Rectangular Connector Housings; AT06-12SA-MM01; AMPHENOL; 2; 12; 12; Yes
Combination Line Connector, 12 Contact(s), Female, Crimp Terminal, Plug
Female Cable Connector 12pol A-Key, End Cap <(>&<)> Reduced Dia. Seal
Amphenol-Tuchel
Latch Lock,Plug 2 12pin Female Socket , 45.5mm*20.7mm*33.1mm
Conn Housing PL 12 POS Crimp ST Cable Mount Gray Automotive
12 PIN PLUG KEY POSITION A, WITH END CAP & REDUCED DIA. SEAL | Amphenol Sine Systems AT06-12SA-MM01
Amphenol Industrial AT06-12SA-MM01 汽车连接器
CONN PLUG 12POS 14-20AWG SIZE 16
AT 12C 16AWG SKT PLG RD SL W/C
Product Range:At Series; Gender:Plug; No. Of Positions:12Positions; For Use With:At Series Socket Contacts; Connector Body Material:Thermoplastic Body; Ip Rating:Ip67; Voltage Rating:1500V; Current Rating:13A; Colour:Gray Rohs Compliant: Yes |Amphenol Sine/tuchel AT06-12SA-MM01.