Amphenol LTW SDB-15PMMS-SL8001
D Sub Connector, IP68, Standard, Plug, SDB, 15 Contacts, DA, Solder Cup
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Amphenol LTW SDB-15PMMS-SL8001.
Component Distributors Inc.
Datasheet1 pagina12 anni fa
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
JRH Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-17.30%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Amphenol LTW SDB-15PMMS-SL8001 fornite dai suoi distributori.
15P Male D-Sub Copper Alloy Panel Mounting Gold 2 5A -40閳╁剤+105閳 D-Sub / VGA Connectors ROHS
CONNECTOR, D-SUB CONN PANEL SCREW DB15P M CONN M PIN
D Subminiature Connector, 15 Contact(s), Male, Solder Terminal, #4-40 Unc, Receptacle
Conn D-Subminiature PIN 15 POS 1.37mm Screw ST Panel Mount 15 Terminal 1 Port
D-Sub, Standard, Metal Shielded, 5A, 15 pins, Male Connector, Male Contact, Straight Without Board Lock, 4"-40 UNC, Screw Thread, Solder, Receptacle, Front Fastened, 22-26 AWG, IP68 Unmated
D-SUB, DB SHIELD, 15P FRONT FASTENED M CONNECTOR M PIN SOLDER
D SUB CONN, PLUG, 15POS, SOLDER; No. of Contacts: 15Contacts; Gender: Plug; Contact Termination Type: Solder Cup; D Sub Shell Size: DA; Product Range: SDB Series; Connector Body Material: -; Contact Material: -; Contact Plating: -; SVHC: No SVHC (12-Jan-2017); Connector Mounting: Panel Mount; D Sub Connector Type: Standard