Amphenol LTW SDB-15PFFP-SL8001
Conn D-Sub SKT 15 POS 1.38mm Solder ST Panel Mount 15 Terminal 1 Port
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Amphenol LTW SDB-15PFFP-SL8001.
Component Distributors Inc.
Datasheet1 pagina12 anni fa
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
JRH Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-12.90%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
SimboloImpronta
3DScarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2013-09-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Amphenol LTW SDB-15PFFP-SL8001 fornite dai suoi distributori.
D Sub Connector, IP68, Standard, Receptacle, 15 Contacts, DA, Solder
15P Female D-Sub Copper Alloy Panel Mounting Gold 2 5A -40閳╁剤+105閳 D-Sub / VGA Connectors ROHS
CONNECTOR, D-SUB CONN PANEL SCREW DB15P F CONN F PIN
D-Sub, Standard, Metal Shielded, 5A, 15 pins, Female Connector, Female Contact, Straight Without Board Lock, 4"-40 UNC, Screw Thread, PCB 180°, Receptacle, Front Fastened, IP68 Unmated
D-SUB, DB SHIELD, 15P FRONT FASTENED F CONNECTOR F PIN PCB
D Sub Conn, Rcpt, 15Pos, Solder; No. Of Contacts:15Contacts; Gender:Receptacle; Contact Termination Type:Through Hole; D Sub Shell Size:Da; Product Range:Sdb Series; Connector Body Material:Pbt (Polybutylene Terephthalate) Body Rohs Compliant: Yes |Amphenol Ltw SDB-15PFFP-SL8001