Amphenol LTW CD-10BMMA-LL7001
Circular Connector, Middle (C) Series, Cable Mount Plug, 10 Contacts, Solder Pin, Bayonet
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Amphenol LTW CD-10BMMA-LL7001.
Component Distributors Inc.
Datasheet1 pagina13 anni fa
TME
JRH Electronics
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descrizioni
Descrizioni di Amphenol LTW CD-10BMMA-LL7001 fornite dai suoi distributori.
Ceres Circular Connector, Middle Size, Plastic, 5A, 10 pins, Male Connector, Male Contact, Straight, 2 Points Lock, Solder, Field Installable, Φ4.0-Φ9.6mm, IP67 Mated
Circular Connector, Field installable, Middle (C), 10 pins, IP67 - Mated, Straight, Male Connector, Male pin, 2 point lock bayonet, Without strain relief, 5A, Solder Type
Circular Connector, Plug, 10Pos, Cable; Product Range:Middle (C) Series; Circular Connector Shell Style:Cable Mount Plug; No. Of Contacts:10Contacts; Circular Contact Type:Solder Pin; Coupling Style:Bayonet; Contact Plating:Gold Rohs Compliant: Yes |Amphenol Ltw CD-10BMMA-LL7001