Amphenol Industrial MS3102R36-52S
Conn MIL-DTL-5015 Circular SKT 52 POS Solder Cup ST Box Mount 52 Terminal 1 Port
NRND
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Amphenol Industrial MS3102R36-52S.
IHS
Datasheet1 pagina24 anni fa
JRH Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-31.82%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date1998-01-01
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Amphenol IndustrialMS3102A36-52P
Conn MIL-DTL-5015 Circular PIN 52 POS Solder Cup ST Box Mount 52 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialSG3102E-36-52P
Conn MIL-DTL-5015 Circular PIN 52 POS Solder ST Box Mount 52 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialCS3102A-36-52P
ITT / CannonMS3102E28-21S
Conn MIL-C-5015 Circular SKT 37 POS Solder ST Box Mount 37 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialMS3102E36-8S
Conn MIL-DTL-5015 Circular SKT 47 POS Solder Cup ST Box Mount 47 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialMS3101R28-21S
Conn MIL-DTL-5015 Circular SKT 37 POS Solder ST Cable Mount 37 Terminal 1 Port
Descrizioni
Descrizioni di Amphenol Industrial MS3102R36-52S fornite dai suoi distributori.
STANDARD: MIL-C-5015COMPATIBLE CONTACTS: 10-597107-161; 10-597107-171 Circular Connector
MIL Series Connector, 52 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Solder Terminal, Receptacle
MIL-DTL-5015 (MS3100-MS3108) Circular Connectors
Female Sockets,Receptacle,Threaded 52pin Aluminum Alloy , , 38.88mm*63.5mm
Connector, RECEPT | Amphenol Industrial MS3102R36-52S
CONN RCPT FMALE 52POS SOLDER CUP