Amphenol Communications Solutions SFW20S-2STME1LF
Conn FFC/FPC Connector SKT 20 POS 1mm Solder ST SMD Embossed T/R
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet8 pagine18 anni fa
Farnell
element14 APAC
Master Electronics
_legacy Avnet
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-26.56%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
SnapEDA
3DScarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Parti correlate
Amphenol Communications SolutionsSFW20R-1STE1LF
20 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle
Amphenol Communications SolutionsSFW20R-1STE9LF
FFC / FPC Board Connector, Right Angle, 1 mm, 20 Contacts, Receptacle, FCI SFW-R, Surface Mount
Amphenol Communications SolutionsSFW20R-2STE1LF
Conn FFC/FPC Connector SKT 20 POS 1mm Solder RA SMD T/R
Conn FPC Connector SKT 20 POS 1mm Solder RA SMD Easy-On™ Embossed T/R
Non- ZIF connector for FFC/FPC; pitch 1.00mm; 14-contacts; SMD; side entry
FMN Series 14 Curcuit Staggered Surface Mount Reverse Top Entry Connector
Descrizioni
Descrizioni di Amphenol Communications Solutions SFW20S-2STME1LF fornite dai suoi distributori.
1.00mm Flex Connector, SFW Straight series, 20 Position, Top Entry Surface Mount, ZIF, with Mount Plate
SFW RoHS Compliant 2007 Straight FFC, FPC (Connector/Contact Type) Connector UL94V-0 30mOhm 85C 1A
FFC/FPC Connector, 20 Contact(s), 1 Row(s), Female, Straight, 0.039 inch Pitch, Surface Mount Terminal
SFW20S-2STME1LF-SFWS | Amphenol FCI (Amphenol CS) SFW20S2STME1LF
FFC FPC Connectors 20P TOP SMT ZIF W/ MOUNTING PLATE
CONN FFC FPC VERT 20POS 1MM SMD
L-845/722 Hex Wrench Installation Tool
-55閳╁剤+105閳 20P Single-sided contact points/Vertical Standing paste 1mm Plugin,P=1mm FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS