Amphenol Communications Solutions L77SDDH50SOL2RM5C309
D Sub Connector, Standard, Receptacle, SD Series, 50 Contacts, DD, Solder
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet4 pagine6 anni fa
Datasheet4 pagine0 anni fa
Master Electronics
Trend di 3 mesi:
Restocked
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
SimboloImpronta
3DScarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2019-11-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole Solder
Conn D-Subminiature F 50 POS 1.38mm Solder ST Thru-Hole 50 Terminal 1 Port
CONNECTOR, D-SUB, RCPT 50POS, PANEL MOUNT , SOLDER
Conn High Density D-Sub SKT 44 POS Solder RA Thru-Hole 44 Terminal 1 Port Tray
D Sub Connector, High Density, High Density, Receptacle, HD, 44 Contacts, DB, Solder
Conn High Density D-Sub SKT 44 POS 2.29mm Solder RA Thru-Hole 44 Terminal 1 Port
Descrizioni
Descrizioni di Amphenol Communications Solutions L77SDDH50SOL2RM5C309 fornite dai suoi distributori.
Conn D-Subminiature SKT 50 POS 2.76mm Solder ST Thru-Hole 50 Terminal 1 Port
D Subminiature Connector, 50 Contact(s), Female, Solder Terminal, Receptacle
D Sub Conn, Rcpt, Dd, 50Pos, Solder; D Sub Connector Type:standard; Gender:receptacle; Product Range:sd Series; No. Of Contacts:50Contacts; D Sub Shell Size:dd; Contact Termination Type:solder; Connector Mounting:through Hole Mount
DSUB, STAMPED SIGNAL 3A, STRAIGHT PCB THRU HOLE, 50 SOCKET, 0.76µM (30µ IN) GOLD, BRIGHT TIN SHELL, 4-40 THREADED STANDOFF 6.0MM (0.236"), WITH BOARDLOCK 4.2MM (0.165") / TRAY;