Amphenol Communications Solutions L177TSAG15SOL2RM8
D Sub Connector, Ts Series, Da, Receptacle, 15, Steel, Through Hole
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet4 pagine0 anni fa
Farnell
JRH Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
Restocked
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
SimboloImpronta
3DScarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
D Sub Connector, DB15, Standard, Receptacle, SD, 15 Contacts, DA, Solder
TE Connectivity1-1634585-2
AMPLIMITE HD-20 SERIES,15WAY RIGHTANGLE MOUNT PCB D-SUB CONN SOCKET,2.77MM PITCH
Amphenol Communications SolutionsG17S1500110EU
CONN D-SUB RCPT 15POS SLDR CUP / 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
HARTING Elektronik09672154704
INTERFACE CONNECTOR, D-SUB 15 PIN FEMALE SOLDER CUP STAMPED CONTACTS PL3
Conn High Density D-Sub SKT 15 POS 1.145mm Solder RA Thru-Hole 15 Terminal 1 Port
Descrizioni
Descrizioni di Amphenol Communications Solutions L177TSAG15SOL2RM8 fornite dai suoi distributori.
Conn D-Subminiature SKT 15 POS 2.74mm Solder ST Thru-Hole 15 Terminal 1 Port
D Subminiature Connector, 15 Contact(s), Female, Solder Terminal, Receptacle
15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector