Amphenol Communications Solutions DA15P064TXLF
D-Sub Cable Connector, Input Output Connectors, 15 Way Pin Solder Bucket, without Accessory
Schede tecniche e documenti
Farnell
Datasheet1 pagina15 anni fa
Datasheet1 pagina16 anni fa
Electro Sonic
_legacy Avnet
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+12.29%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2006-09-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
Parti correlate
AmphenolL717SDA15P
D Sub Connector, Standard, Plug, SD Series, 15 Contacts, DA, Solder Cup
CONNECTOR D-SUB FIXED CONTACT SOLDER CUP PLUG 15 STAMPED AND FORMED PIN CONTACT
170 Series 15 Position Male Contact D-Sub Connector Plug Housing
AmphenolL777RRA15P
D Subminiature Connector, 15 Contact(S), Male, 0.109 Inch Pitch, Crimp Terminal, Locking, Plug
TE Connectivity205206-3
CONN D-SUB HOUSING PLUG 15POS / Plug for Male Contacts Housing D-Sub Connector 15 Position
AmphenolL717HDE15P
CONN D-SUB HD PLUG 15P SLDR CUP / 15 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
Descrizioni
Descrizioni di Amphenol Communications Solutions DA15P064TXLF fornite dai suoi distributori.
CONN D-SUB PLUG 15POS SLDR CUP / 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Conn D Subminiature Plug 15 POS DA Shell Size 2.74mm Solder Cup ST Cable Mount/Panel Mount
CONN D-SUB CABLEPLUG STRAIGHT SOLDER 15-CNTS METALFACE W/OUTACCESSORY
D Sub Connector, Standard, 15 Position, Plug; No. Of Contacts:15Contacts; Gender:plug; Contact Termination Type:solder; D Sub Shell Size:da; Product Range:d Series; Connector Body Material:steel Body; Contact Material:copper Alloy Rohs Compliant: Yes