Amphenol Communications Solutions D15P13A4GV00LF
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR / 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Schede tecniche e documenti
Newark
Datasheet1 pagina12 anni fa
Farnell
Factory Futures
Electro Sonic
DigiKey
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-6.51%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
SimboloImpronta
3DScarica
SnapEDA
3DScarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2005-11-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
D Sub Connector, DB15, Standard, Plug, TS, 15 Contacts, DA, Solder
D Subminiature Connector, 15 Contact(s), Male, 0.108 inch Pitch, Solder Terminal, #4-40, Plug
Amphenol Communications SolutionsL777SDA15POL2
Standard D Sub Connector, Sd Series, Da, Plug, 15, Steel Body, Through Hole
TE Connectivity1-1634219-2
AMPLIMITE HD-20 SERIES,15 WAY MOUNT PCB D-SUB CONN PLUG,2.77MM PITCH
D Subminiature Connector, 15 Contact(s), Male, Solder Terminal
AmphenolDLS2XS4AA35X
D-SUB 15-pos. Socket Solder Pin stamped Contacts Threaded rear spacer Quality class 3 UNC 4-40
Descrizioni
Descrizioni di Amphenol Communications Solutions D15P13A4GV00LF fornite dai suoi distributori.
D Sub Connector, Standard, Plug, Delta D Series, 15 Contacts, DA, Solder
FCI DELTA D SERIES,15 WAY RIGHT ANGLE MOUNT PCB D-SUB CONN PLUG,2.74MM PITCH
Conn D-Subminiature M 15 POS 1.37mm Solder RA Thru-Hole 15 Terminal 1 Port
D-Sub Standard Board Mount Connector, Input Output Connectors, Signal 15 way Pin Right Angle Solder Europe standard, 200 cycles, Harpoons + Female Screw UNC 4 - 40 + Elec cont., 1.6mm PCB thickness.