Amphenol Communications Solutions 77313-101-50LF
Conn Unshrouded Header HDR 50 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole BergStik® Bulk
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet3 pagine6 anni fa
_legacy Avnet
Arrow Electronics
element14 APAC
DigiKey
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-4.43%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Amphenol Communications Solutions67996-150HLF
Conn Unshrouded Header HDR 50 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole BergStik
Amphenol Communications Solutions77313-802-50LF
Conn Unshrouded Header HDR 50 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole BergStik® Bag
Amphenol Communications Solutions71918-150LF
Conn Ejector Header HDR 50 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Quickie® Tube
LOW PROFILE FOUR WALL BOX HEADER, SMT VERTICAL,VERTICAL AND RT ANGLE THRU HOLE
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 2 Rows, 50 Contacts, Through Hole, TSW Series
Descrizioni
Descrizioni di Amphenol Communications Solutions 77313-101-50LF fornite dai suoi distributori.
BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded Header, 2.54 mm Pitch, Vertical, Double Row,Through Hole, 50 Positions
50pin 2.54mm 2 2.54mm Breakaway,Header,Push-Pull 3A 760nm 63.5mm*4.83mm
Board Connector, 50 Contact(s), 2 Row(s), Male, Straight, 0.1 inch Pitch, Solder Terminal, Locking, Black Insulator
Headers & Wire Housings UNSHROUDED 2ROW STRT THRU HOLE 50POS
BERGSTIK | Amphenol FCI (Amphenol CS) 7731310150LF
3A Tin Direct Insert 50P -65閳╁剤+130閳 2.54mm Double Row Black Phosphor Bronze 2.54mm Plugin,P=2.54mm Pin Headers ROHS