Amphenol Communications Solutions 77313-101-48LF
Conn Unshrouded Header HDR 48 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Poly Bag
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet3 pagine6 anni fa
Arrow Electronics
element14 APAC
Trend di 3 mesi:
-0.75%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Parti correlate
Amphenol Communications Solutions77313-818-48LF
Conn Unshrouded Header HDR 48 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole BergStik® Bulk
Amphenol Communications Solutions68602-148HLF
Amphenol Communications Solutions77313-118-48LF
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 2 Rows, 48 Contacts, Through Hole, TSW Series
Descrizioni
Descrizioni di Amphenol Communications Solutions 77313-101-48LF fornite dai suoi distributori.
BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded Header, 2.54 mm Pitch, Vertical, Double Row,Through Hole, 48 Positions
48pin 2.54mm 2 2.54mm Breakaway,Header,Push-Pull 3A 760nm 60.96mm*4.83mm
Board Connector, 48 Contact(s), 2 Row(s), Male, Straight, 0.1 inch Pitch, Solder Terminal, Locking, Black Insulator
BERGSTIK | Amphenol FCI (Amphenol CS) 7731310148LF
L-845/722 Hex Wrench Installation Tool
BERGSTIK HDR DR STR-77313-101-
BERGSTIK HDR 2X48 POS VERTICAL
Conn, Header, 48Pos, 2Row, 2.54Mm, Th; Connector Systems:Board-To-Board; Pitch Spacing:2.54Mm; No. Of Rows:2Rows; No. Of Contacts:48Contacts; Contact Termination Type:Through Hole Straight; Product Range:Bergstik 77313 Series Rohs Compliant: Yes |Amphenol Communications Solutions 77313-101-48LF