Amphenol Communications Solutions 77313-101-44LF
Conn Unshrouded Header HDR 44 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Poly Bag
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet3 pagine6 anni fa
element14 APAC
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-4.17%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2006-04-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Parti correlate
Amphenol Communications Solutions71918-144LF
Conn Ejector Header HDR 44 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Quickie® Tube
Amphenol Communications Solutions77313-122-44LF
Descrizioni
Descrizioni di Amphenol Communications Solutions 77313-101-44LF fornite dai suoi distributori.
BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded Header, 2.54 mm Pitch, Vertical, Double Row,Through Hole, 44 Positions
Headers & Wire Housings 44P STR DR TMT HDR .76 AU .425IN LENGTH
Board Connector, 44 Contact(s), 2 Row(s), Male, Straight, 0.1 inch Pitch, Solder Terminal, Locking, Black Insulator
BERGSTIK | Amphenol FCI (Amphenol CS) 7731310144LF
Male Pin Rectangular Connector
3A Tin Direct Insert 44P -65閳╁剤+130閳 2.54mm Double Row Black Phosphor Bronze 2.54mm Plugin,P=2.54mm Pin Headers ROHS
L-845/722 Hex Wrench Installation Tool
BERGSTIK DUBOX / PV / BERGSTIK
Conn, Header, 44Pos, 2Row, 2.54Mm, Th; Connector Systems:Board-To-Board; Pitch Spacing:2.54Mm; No. Of Rows:2Rows; No. Of Contacts:44Contacts; Contact Termination Type:Through Hole Straight; Product Range:Bergstik 77313 Series Rohs Compliant: Yes |Amphenol Communications Solutions 77313-101-44LF