Amphenol Communications Solutions 77313-101-20LF
Conn Unshrouded Header HDR 20 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole BERGSTIK® Bulk
Schede tecniche e documenti
Farnell
Datasheet3 pagine6 anni fa
Master Electronics
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
_legacy Avnet
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+15.74%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
SimboloImpronta
3DScarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2006-04-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Parti correlate
Amphenol Communications Solutions67996-220HLF
CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM / Connector Header Through Hole 20 position 0.100" (2.54mm)
Amphenol Communications Solutions77313-802-20LF
Amphenol Communications Solutions77313-824-20LF
Descrizioni
Descrizioni di Amphenol Communications Solutions 77313-101-20LF fornite dai suoi distributori.
BergStik®, Board to Board connector, 2.54mm (0.100in), Unshrouded Vertical Header, Through Hole, Double Row, 20 Positions
Headers & Wire Housings 20P STR DR TMT HDR .76 AU .425IN LENGTH
Board Connector, 20 Contact(s), 2 Row(s), Male, Straight, 0.1 inch Pitch, Solder Terminal, Locking, Black Insulator
HDR STR DR.100 DP | Amphenol FCI (Amphenol CS) 7731310120LF
Amphenol Communications Solutions 2.54mm20p , , BergStik
PIN - SOCKET CONNECTOR HOUSINGS;
20 way DIL vertical header T/H Bergstik