Amphenol Communications Solutions 77313-101-18LF
Conn Unshrouded Header HDR 18 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole BERGSTIK® Bulk
Schede tecniche e documenti
Electro Sonic
Datasheet3 pagine6 anni fa
Newark
TME
Arrow Electronics
DigiKey
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-2.32%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2006-04-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Amphenol Communications Solutions67996-118HLF
Conn Unshrouded Header HDR 18 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole BERGSTIK® Bulk
Amphenol Communications Solutions77313-118-18LF
Conn Unshrouded Header HDR 18 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Poly Bag
Descrizioni
Descrizioni di Amphenol Communications Solutions 77313-101-18LF fornite dai suoi distributori.
Amphenol 77313-101-18LF FCI Str DR TMT HDR Male Unshrouded 18P .76AU .425IN
Headers & Wire Housings 18P Str Dr Tmt Hdr .76 Au .425In Length
BergStik®, Board to Board connector, 2.54mm (0.100in), Unshrouded Vertical Header, Through Hole, Double Row, 18 Positions
Amphenol Communications Solutions 2.54mm18p, Bergstik
CONN, HEADER, 18POS, 2ROW, 2.54MM, TH;
BERGSTIK | Amphenol FCI (Amphenol CS) 7731310118LF
Board Connector, 18 Contact(s), 2 Row(s), Male, Straight, 0.1 inch Pitch, Solder Terminal, Locking, Black Insulator
3A Tin Direct Insert 18P -65閳╁剤+130閳 2.54mm Double Row Black Phosphor Bronze 2.54mm Plugin,P=2.54mm Pin Headers ROHS