Amphenol Communications Solutions 71922-026LF
Quickie-71922-026Lf Rohs Compliant: Yes |Amphenol Communications Solutions 71922-026LF
Schede tecniche e documenti
Electro Sonic
Datasheet2 pagine11 anni fa
Arrow Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+2.19%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Ultra Librarian
SimboloImpronta
Scarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2006-07-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Amphenol Communications Solutions68021-226HLF
Conn Unshrouded Header HDR 26 POS 2.54mm Solder RA Side Entry Thru-Hole BergStik® Bag
Amphenol75867-305LF
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 26 POS 2.54mm Solder RA Side Entry Thru-Hole Tube
Amphenol Communications Solutions71922-126LF
Conn Ejector Header HDR 26 POS 2.54mm Solder RA Thru-Hole Tube
Conn Shrouded Header HDR 26 POS 2.54mm Solder RA Thru-Hole
TE Connectivity103310-6
TSW - Samtec 2.54mm Right Angle Through Hole Header 2.29mm Solder Tail (08) - Fast Stock(mc)
Descrizioni
Descrizioni di Amphenol Communications Solutions 71922-026LF fornite dai suoi distributori.
26pin 2.54mm 2 2.54mm Header,Push-Pull 3A 760nm 52.32mm*17.4mm
Quickie®, Wire to Board connectors, Double Row, 26Positions, 2.54 mm (0.1 in.), Right Angle, Eject Latch Header.
522-53VF-QUICKIE HEADER, R/A POST INSERT
26 CONTACT(S), MALE, RIGHT ANGLE TWO PART BOARD CONNE<CA
QUICKIE | Amphenol FCI (Amphenol CS) 71922026LF
Board Connector, 26 Contact(s), 2 Row(s), Male, Right Angle, 0.1 inch Pitch, Solder Terminal, Locking, Gray Insulator