Amphenol Communications Solutions 66900-050LF
Conn IDC Connector RCP 50 POS 1.27mm IDT RA Cable Mount Quickie® Tube
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet2 pagine7 anni fa
JRH Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-0.26%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Parti correlate
Amphenol Communications Solutions71600-150LF
Quickie IDC Receptacle, Wire to Board connector -Double row - 50 Positions - 2.54 mm (0.1 in.)
Amphenol71600-250LF
Conn IDC Connector RCP 50 POS 2.54mm IDT RA Side Entry Cable Mount Tube
Amphenol Communications Solutions66900-350LF
Conn IDC Connector RCP 50 POS 2.54mm IDT RA Cable Mount Tube
Conn IDC Connector SKT 50 POS 2.54mm IDT RA Cable Mount
TE Connectivity1658619-1
Conn IDC Connector F 40 POS 2.54mm IDT RA Cable Mount Box
Conn IDC Connector SKT 60 POS 2.54mm IDT RA Cable Mount Box
Descrizioni
Descrizioni di Amphenol Communications Solutions 66900-050LF fornite dai suoi distributori.
Quickie Header, Wire to Board Connector, Standard Dual Beam - Double row - 50 Positions - 2.54 mm (0.1 in.) .
QKE II FEMALE-66900-050LF | Amphenol FCI (Amphenol CS) 66900050LF
Board Connector, 50 Contact(s), 2 Row(s), Female, 0.1 inch Pitch, IDC Terminal, Locking, Blue Insulator, Receptacle
28-30 AWG Receptacle 2.54mm 2 50pin 760nm IDC , 68.07mm
CONN SOCKET IDC 50POS DUAL GOLD