Amphenol Communications Solutions 10018783-10101TLF
Card Edge Connector, Dual Side, 1.57 mm, 64 Contacts, Through Hole Mount, Straight
Schede tecniche e documenti
Electro Sonic
Datasheet7 pagine5 anni fa
Farnell
Mouser
JRH Electronics
_legacy Avnet
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-58.25%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
SimboloImpronta
3DScarica
SnapEDA
3DScarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Amphenol Communications Solutions10018784-10201TLF
Amphenol Communications Solutions10018784-10211TLF
Card Edge Connector, Dual Side, 1.57 mm, 64 Contacts, Through Hole Mount, Straight, Solder
Card Edge Connector, 64 Contact(s), 2 Row(s), Female, Straight, Solder Terminal
Descrizioni
Descrizioni di Amphenol Communications Solutions 10018783-10101TLF fornite dai suoi distributori.
Conn PCI Express Card Edge SKT 64 POS 2mm Solder ST Thru-Hole Tray
PCI Express® GEN 3 Card Edge, Storage and Server Connector, Vertical, Through Hole, x4, 64 Positions, 1.00mm (0.039in) Pitch
Card Edge Connector, 64 Contact(s), 2 Row(s), Female, Straight, 0.039 inch Pitch, Solder Terminal, Locking, Black Insulator
CARD EDGE CONN, DUAL SIDE, 64POS, TH; Ca; CARD EDGE CONN, DUAL SIDE, 64POS, TH; Card Edge Connector Type:Dual Side; Card Thickness:1.57mm; No. of Contacts:64 Contacts; Connector Mounting:Through Hole Mount; Connector Body Orientation:Straight; Contact Termination Type:Solder