Amphenol Anytek YK5110403000G
Conn Terminal Block 4 POS 9.5mm Solder ST Thru-Hole 30A
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Amphenol Anytek YK5110403000G.
IHS
Datasheet264 pagine8 anni fa
TME
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-59.98%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.90.40.00
Introduction Date2018-05-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Amphenol Anytek YK5110403000G fornite dai suoi distributori.
Barrier Strip Terminal Block, 30A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
-40閳╁剤+115閳 30A 300V 1x4P Double-sided 4 1 9.5mm Plugin,P=9.5mm Barrier Terminal Blocks ROHS
Terminal Block, Barrier, 4Pos, 22-10Awg; Pitch Spacing:9.5Mm; No. Of Rows:1 Row; No. Of Positions:4Positions; Wire Size Awg Min:22Awg; Wire Size Awg Max:10Awg; Rated Current:30A; Rated Voltage:300V; Product Range:Yk511 Series Rohs Compliant: Yes |Amphenol Anytek YK5110403000G