Amphenol Anytek YK3210703000G
Barrier Strip Terminal Block, 15A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Amphenol Anytek YK3210703000G.
TME
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-0.03%
Descrizioni
Descrizioni di Amphenol Anytek YK3210703000G fornite dai suoi distributori.
YK321 ROHS3Compliant PC Pin Thermoplastic Terminal Block Barrier Block -40C~115C 15A 300V 0.300 7.62mm
-40閳╁剤+115閳 15A 300V Black 7 1 9.53mm Plugin Barrier Terminal Blocks ROHS
YK-321-2P 7P Black, Phillips screw blue zinc plated, terminal tin plated
Terminal Block, Barrier, 7Pos, 22-14Awg; Pitch Spacing:7.62Mm; No. Of Rows:1 Row; No. Of Positions:7Positions; Wire Size Awg Min:22Awg; Wire Size Awg Max:14Awg; Rated Current:15A; Rated Voltage:300V; Product Range:Yk321 Series Rohs Compliant: Yes |Amphenol Anytek YK3210703000G