Amphenol Aerospace MS3450W24-28P
Conn MIL-DTL-5015 Circular PIN 24 POS Crimp ST Wall Mount 24 Terminal 1 Port , WITH contacts
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Amphenol Aerospace MS3450W24-28P.
IHS
Datasheet29 pagine13 anni fa
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Amphenol AerospaceMS3452L24-28S
Conn MIL-DTL-5015 Circular SKT 24 POS Crimp ST Box Mount 24 Terminal 1 Port , WITH contacts
Conn Heavy-Duty Circular SKT 24 POS Solder Cup ST Box Mount 24 Terminal 1 Port
Amphenol AerospaceMS3452L24-28P
Conn MIL-DTL-5015 Circular PIN 24 POS Crimp ST Box Mount 24 Terminal 1 Port , WITH contacts
Amphenol AerospaceMS3450L24-28S
Conn MIL-DTL-5015 Circular SKT 24 POS Crimp ST Wall Mount 24 Terminal 1 Port , WITH contacts
ITT / CannonCA3100E24-28SF80
Conn MIL-C-5015 Circular SKT 24 POS Crimp ST Wall Mount 24 Terminal 1 Port
Conn MIL-DTL-5015 Circular SKT 24 POS Crimp ST Wall Mount 24 Terminal 1 Port
Descrizioni
Descrizioni di Amphenol Aerospace MS3450W24-28P fornite dai suoi distributori.
MIL Series Connector, 24 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Crimp Terminal, Receptacle
5015 Rr 24#16 Pin Recp Rohs Compliant: No |Amphenol Aerospace MS3450W24-28P
24 pins AWG16, less cont., wall receptacle, key N, Al/Ni-Cd olive drab
CONN RCPT MALE 24POS GOLD CRIMP