Amphenol Aerospace MS27468T23F55P
Conn MIL-DTL-38999 Circular PIN 55 POS Crimp ST Jam Nut 55 Terminal 1 Port
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Amphenol Aerospace MS27468T23F55P.
IHS
Datasheet1 pagina24 anni fa
Farnell
Newark
Parti correlate
MIL Series Connector, 55 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Crimp Terminal, Receptacle
Amphenol AerospaceMS27508E22B55P(LC)
Conn Subminiature Cylindrical PIN 55 POS Crimp ST Box Mount 55 Terminal 1 Port
Amphenol AerospaceMS27497T20B41PB
Conn MIL-DTL-38999 Circular PIN 41 POS Crimp ST Wall Mount 41 Terminal 1 Port
MIL Series Connector, 41 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Crimp Terminal, Receptacle
Amphenol AerospaceMS27497T24B61PA
Conn MIL-DTL-38999 Circular PIN 61 POS Crimp ST Wall Mount 61 Terminal 1 Port
Amphenol AerospaceMS27505E23B53S
MIL Series Connector, 53 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Crimp Terminal, Receptacle
Descrizioni
Descrizioni di Amphenol Aerospace MS27468T23F55P fornite dai suoi distributori.
Ljt 55C 55#20 Pin Recp Rohs Compliant: Yes |Amphenol MS27468T23F55P
CIRCULAR, SIZE 23, 55WAYS, PIN
CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP