Amphenol Advanced Sensors SC50G503V
Thermistor NTC 50k Ohm 2-Pin Radial Bulk
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet1 pagina26 anni fa
Introduction Date1999-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Amphenol Advanced Sensors SC50G503V fornite dai suoi distributori.
0.050" Od Cap, Insulated Leads, 50K 0.1 C From 0 C-70 C/Bulk |Amphenol Advanced Sensors SC50G503V
THERMISTOR NTC 50KOHM 4252K BEAD
50k鎯 50mW 鍗0.1閳 NTC Thermistors ROHS