Amphenol Advanced Sensors SC30F502W
0.032" Od Cap, Insulated Leads, 5K 0.2 C From 0 C-70 C/Bulk |Amphenol Advanced Sensors SC30F502W
Descrizioni
Descrizioni di Amphenol Advanced Sensors SC30F502W fornite dai suoi distributori.
Thermistor NTC 5k Ohm 2-Pin Radial Bulk
THERMISTOR NTC 5KOHM 3969K BEAD