Amphenol Advanced Sensors SC30F502V
0.032" Od Cap, Insulated Leads, 5K 0.1 C From 0 C-70 C/Bulk |Amphenol Advanced Sensors SC30F502V
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet1 pagina26 anni fa
Electro Sonic
Introduction Date1999-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Amphenol Advanced Sensors SC30F502V fornite dai suoi distributori.
Thermistor NTC 5k Ohm 2-Pin Radial Bulk
THERMISTOR NTC 5KOHM 3969K BEAD