Amphenol Advanced Sensors SC30F302V
General Purpose Inductor, 8.2uH, 30%, 1 Element, SMD, 2020
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet1 pagina26 anni fa
Electro Sonic
Introduction Date1999-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Amphenol Advanced Sensors SC30F302V fornite dai suoi distributori.
0.032" Od Cap, Insulated Leads, 3K 0.1 C From 0 C-70 C/Bulk |Amphenol Advanced Sensors SC30F302V
Thermistor NTC 3k Ohm 2-Pin Radial Bulk
THERMISTOR NTC 3KOHM 3969K BEAD