Amphenol Advanced Sensors SC30F232V
Thermistor NTC 2.252k Ohm 2-Pin Radial Bulk
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet1 pagina26 anni fa
Electro Sonic
Introduction Date1999-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Amphenol Advanced Sensors SC30F232V fornite dai suoi distributori.
0.032" Od Cap, Insulated Leads, 2.3K 0.1 C From 0 C-70 C/Bulk |Amphenol Advanced Sensors SC30F232V
2.252k鎯 30mW 鍗0.1閳 NTC Thermistors ROHS