Amphenol Advanced Sensors SC30F103W
Thermistor NTC 10k Ohm 2-Pin Radial Bulk
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet1 pagina26 anni fa
Electro Sonic
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date1999-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Amphenol Advanced Sensors SC30F103W fornite dai suoi distributori.
0.032" Od Cap, Insulated Leads, 10K 0.2 C From 0 C-70 C/Bulk |Amphenol Advanced Sensors SC30F103W
THERMISTOR NTC 10KOHM 3969K BEAD
10k鎯 30mW 鍗0.2閳 NTC Thermistors ROHS