Amphenol Advanced Sensors MC65Y103C
Epoxy Coated, Insulated Leads, 10K 0.15 C @ 37 C/Bulk |Amphenol Advanced Sensors MC65Y103C
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet1 pagina26 anni fa
Newark
Component Distributors Inc.
Mouser
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date1999-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
THERM NTC 10KOHM 3984K RING LUG / NTC Thermistor 10k Ring Lug
Thermistor, NTC, 10 kohm, NTCALUG02A Series, 3984 K, Through Hole, Wire Leaded
Thermistor NTC 10K Ohm 2% 2-Pin Wire 3984K Bag Automotive AEC-Q200
Epcos 10kOhms 60mW Measurement NTC Thermistor; 15s; 2.41 (Dia.) x 6.5mm
Thermistor NTC 10K Ohm 1% 2-Pin 0402 Wire 3434K Bulk
Descrizioni
Descrizioni di Amphenol Advanced Sensors MC65Y103C fornite dai suoi distributori.
Miniature Sensors 10kOhms, see data sheet for tolerance
Thermistor NTC 10000Ohm Wire Lead