Amphenol Advanced Sensors DKA502B5
NTC Thermistor, 5000ohm, Through Hole Mount
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet1 pagina0 anni fa
Electro Sonic
Component Distributors Inc.
Newark
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date1999-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Amphenol Advanced Sensors DKA502B5 fornite dai suoi distributori.
Glass Encapsulated, 5K 5% @ 25 C/Bandoliered |Amphenol Advanced Sensors DKA502B5
Thermistor NTC 5000Ohm 5% 2-Pin DO-35 T/R
THERMISTOR NTC 5KOHM 3540K DO35
NTC ThermistorChip,GlassDO-35,5Kohm,5%,Axial
5k鎯 鍗5% 鍗1% DO-204AH(DO-35) NTC Thermistors ROHS