Altech RUC-2052-26-5120-L
Industrial relay, DPST(2NO>3mm) 120VAC coil, 16A, 250VAC/24VDC
Descrizioni
Descrizioni di Altech RUC-2052-26-5120-L fornite dai suoi distributori.
RELAY GEN PURPOSE DPST 16A 120V
440V@AC 120V 16A Two groups normally open: 2A (double pole single throw - normally open) SOCKETABLE Power Relays ROHS