Altech RUC-2023-26-5230-K
440V@AC 230V 16A Three Sets Normally Open: 3A (SPST-NO) SOCKETABLE Power Relays ROHS
Production
Pagina del produttore
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Altech RUC-2023-26-5230-K fornite dai suoi distributori.
Altech RUC-2023-26-5230-K Industrial Relay, 3PST, 3NO, 230VAC Coil, 16A, 250VAC/24VDC, RUC Series
RELAY GEN PURPOSE 3PST 16A 230V