Altech RUC-2022-26-5230-L
Altech RUC-2022-26-5230-L Industrial Relay, DPST, 2NO, 230VAC Coil, 16A, 250VAC/24VDC, RUC Series
Descrizioni
Descrizioni di Altech RUC-2022-26-5230-L fornite dai suoi distributori.
RELAY GEN PURPOSE DPST 16A 230V
440V@AC 230V 16A Two groups normally open: 2A (double pole single throw - normally open) SOCKETABLE Power Relays ROHS