Altech RUC-2012-26-1110
Altech RUC-2012-26-1110 Industrial Relay, DPDT, 110VDC Coil, 16A, 250VAC/24VDC, RUC Series
Production
Pagina del produttore
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2015-12-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Altech RUC-2012-26-1110 fornite dai suoi distributori.
440V@AC 110V 16A Two Sets of Conversion: 2C (DPDT-Conversion) SOCKETABLE Power Relays ROHS
RELAY GEN PURPOSE DPDT 16A 110V