Altech 2ATL5LB F3P4-IO-012
Push Button Switch Operator 22mm Red/Green Illuminated Twin Touch I-O Red Projecting Head Momentary 12V
Production
Pagina del produttore
Supply Chain
Introduction Date2016-08-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Altech 2ATL5LB F3P4-IO-012 fornite dai suoi distributori.
PUSH BUTTON OPER. 22 MM, ILL., TWNEXT MOM. RED/GREEN, 12V, IO
Altech 2ATL5LB F3P4-IO-012 Twin Touch Metal LED Illuminated Operators, I-O Marked, 12 VAC/DC, 22mm
Push Button, 22mm, Illuminated, 22mm, Green-Red-Am